Anchetati de procurorii DIICOT

 
17  sibieni     luati pe sus de mascati   ieri dimineata au fost audiati de procurorii DIICOT ALBA.  Potrivit Sefului Brigazii de Combatere a Criminalitatii Organizate si Antidrog Alba Iulia, Traian Berbeceanu,  tinerii ar avea legatura cu liderul gruparii Tamplaru,   care ar fi coordonat din inchisoare activitatea celor 40 – 50  de membri ai retelei. 
In urma descinderilor   de ieri dimineata   anchetatorii au   gasit    zeci de mii de euro si un intreg arsenal de arme albe.
Totodata anchetatorii au sechestrat si    10 autoturisme de lux. Barbatii anchetati cu varste cuprinse intre 20 si 30 de ani sunt acuzati de aderare si constituire la un grup infractional,   santaj,   pretinderea unor taxe de protectie si  lipsire de libertate in mod ilegal. Potrivit anchetatorilor    gruparea care folosea violenta  extrema, actiona in judetul Sibiu in localuri publice.
16 dintre persoanele retinute au primit astazi mandate de arestare preventiva

Numele:
Mesaj:
Cod de verificare     Cod de verificare    
( scrieti codul de verificare format din 5 cifre in casuta libera )

ds (11.06.2009 22:05)
Line
ds

simyna (11.06.2009 22:44)
Line
de ce nu se spune adevaratul adevar doar cine cunoaste cu adev cine este cornea care sa ambogatit pe spinarea copiilor pe care-i trimitea la furat an europa pentru el.nu cumva nu mai are bani pt asi termina casa sa gandeasca ca totul an viata se plateste

baleryna!! (12.06.2009 01:23)
Line
sa dea domnu sa nu avety probe impotriva looorr k aty loat oamenii de langa familiee!! lasatyo in p**a mea asa k e bne!! ce dreq doar si politya romana trebuie sasy ia qmva salariu!!

punisher (12.06.2009 04:15)
Line
cam mult le-a luat politistilor sa ii retina pe acesti indivizi,mai ales ca se stia de ani de zile ca acestia isi faceau de cap in sibiu si in afara.cum de vin alti ofiteri si subofiteri sa faca ordine la noi in oras?ai nostrii nu sunt in stare sau au legaturi cu interlopii?raspunsul la aceste intrebari il stie toata lumea...si mai sunt inca vreo 15-20 de ridicat.speram sa nu fie doar praf in ochii sibienilor dupa care sa fie pusi iar in libertate din asa zisele lipse de probe.SEMPER FIDELIS!!!

anonim (12.06.2009 04:17)
Line
macar sa faceti dreptate nu sa stea oameni nevinovati la puscarie ca de 2ani jumate aveti un criminal in libertate siun nevinovat la puscarie.unde e adevarata lege?faceti odata dreptate in cazul lui JUDELE zis SASU ca deatata timp sta la puscarie nevinovat iar ALEX criminalu printre noi afara sa mai moara vreunu.alai pericol in societate un criminal liber dlor POLITAI.trezitivati la ADEVAR OF DOAMNE CE PACAT CA NU POATE VB DZEU IN CAZUL ASTA IN CARE ATI LASAT UN CRIMINAL IN LIBERTATE SI SASU NEVINOVAT LA PUSCARIE.ASA SA VA AJUTE DZEU.

puscarie...puscarie... (12.06.2009 20:06)
Line
La temnita cu voi toti ptr totdeauna...numai jmecheri peste tot.....curatenie generala in sibiu...

andrew (13.06.2009 04:22)
Line
taci balerino de ce iti pare rau ... ? k nu mai ai pe cine suge ???:)) curva sibiului balerina sugatoarea

anonim (13.06.2009 20:16)
Line
bv andrew.....balerina sugatoarea se da mare ca ii prietena lu sorinel si de fapt ii curva lor...imi pare rau oricum ca au intrat baietii la zdup...nu erau baieti rai dar oricum nu ma asteptam sa faca treburi dinastea...le tin pumnii sa scape si sa se lase de prostii

anonim (13.06.2009 20:19)
Line
da mai taceti dreq ma

Matza (13.06.2009 21:08)
Line
baleryna e doar o sugatoare , ii place sa se bage si ea in seama!!! daca le-au trebuit smecherii sa stea la puscarie !!! la toti ne pare rau doar k nu avem ce sa facem !! poate le revin mintile la cap

paul (13.06.2009 23:33)
Line
ba mai taceti ca nu stiti voi ce sa intamplat cu adevarat asa ca ciocu mai mic si bai baietzi nu sunt nimai 15-20 ci sunt vreo 30-40 care trebuie ridicati pintrecare si boro si minolta si ..... asa ca sa dea domnu sa nu mai zica POLITZIA DIN SIBIU CA NU AU PROBE CA DACA SE CAUTA SE GASESC ASA CA SA DEA DOMNUL SA STEA AL RACOARE MULT SI BINE

pt cornea marian (14.06.2009 01:27)
Line
nu l-a taiat nimeni cu nici un cutit a cazut prostu ala de marian in suportu de flori care e din fier si sa lovit ,,dar pizda de marian vrea sa il bage pè luci care e nevinovat pt ca el a sarit si a dat in luci iar acesta a plecat si l-a lasat in pace ,,,sa recunoasca fratele lui jan injositu adevarul pt ca oricum e batut de soarta ca un muist ,,sa ii trimita politia pe toti muisti astia de oltenii la ei acolo la tara pt ca acolo e locul lor nu in oras

nu conteaza (14.06.2009 14:51)
Line
astia sunt sagetile lui cornea si acum ca s-au cam smecherit se scapa de ei, trebuie sa se duca la puscarie, dar aduce altii din munti din sat de la el si apoi i tine un timp dupa care patesc si aia la fel si uite asa este cornea prieten cu procuratura si cu borfasii ca doar se stie ca-l aproviziona pe dragomirescu cu marfa furata si normal primea dn-ul dragomirescu si dreptul lui in euro ca si alti gabori spurcati din sibiu la care nu le dau numele aici ci la DNA.... a nenorocit o gramada de oameni jegosul ala de oltean, el cu fratii lui si cu neamurile lui si daca te uiti bine in sibiu ei invart si fac toate nenorocirile de la bani cu camata pana la proxenetism si droguri ca doar oamenii de baza ai lui clamparu ionita i-a trimis in spania cum ar fi matenciuc jesica etc. dar politia se face ca nu stie si nu vede, tara lui papura voda, lasati-va voi sibienilor calcati in picioare de gunoaiele alea si nu-l sprijiniti pe neala care a vrut sa curete sibiul de olteni borfasi

pentru cei la greu (14.06.2009 20:18)
Line
bah dupa ce am citit tot ce srie aicimai k mi so facut rau .cum plm puteti sa vb asemenea prostii bah"cred k sunteti doar niste bitangi prosti care vb degeaba"vedetiva dracu deale voastre si nu mia condamnati voi pe toata lumea.cum o intrar de repede asa de repede o a si iasa BAIETII.

alex (15.06.2009 03:38)
Line
cei care nu stiti adevarul nu mai vb ca vb prosti . de ce iau luat/ iau luat sa aiba si politia rom din cesi lua salariul. au luat si oameni nevinovati, sper sa le dea drumul pt ca sunt persoane care nu meritau asa ceva.

adevaru (15.06.2009 17:17)
Line
ce drecu ma copii astia ereau dornici sa se afirme si alti sau folosit de ei ei sunt niste pizde de doi bani vb de soldati nu de jmecheri care stau acum si dorm linistiti imi pare rau doar de striparu ca a isit din jocul lor.

din turnisor . (16.06.2009 15:08)
Line
eu il stiu doar pe unu ....si pana la urma urmei am fost preteni..dar acum sa haladit baiatu..dar acum..dupa cum a facut asa sa primeasca ..dar acum cred ca sio primeste baiatu.prea multe fiitze pe un golan.. asta ee pt pizdele tale mariuss

PUSSYKA;) (17.06.2009 02:34)
Line
bhai daca nu faceau nimic nu se ajungea la dinastea...si eu ii stiu pe cativa dintre ei..singurul de care imi pare rau e cosmin urdea de care multi nu stiu...mai sunt si altii implicati dar sunt fugiti...nu iesiti vreo 10 ani la iveala si scapati nepedepsiti:)...oricum imi pare rau ptr stripperu care e baiat ok dar care a intrat in cacat din dorinta de a demonstra anumite chestii...nu o sa ramana toti pe arest...acu au 29 d zile dar sunt care o sa faca parnaie pe bune...la racoare vreo 10-12 ani si iasa fetite...sa iasa Sasu din puscarie ca nu merita sa fie acolo...cine stie ce vorbesc...ceilalti...vorbiti din auzite si stiti ca burnete si restul nu au facut rau si ca sunt baieti ok...dar proxenetismul si celalalte afaceri???se intreaba cineva daca merita sa stea in libertate???CUM ITI ASTERNI ASA DORMI!

trasnet (17.06.2009 23:14)
Line
pusiko nu mai vb prosti si stai pe curu tau ca nu sti multe taci drac cu gainari tai brunete si alti gaini nascute si crescute in sb ce drac nu mai vb prosti si fi cuminte nebuno mica ce esti lasa pisati sa fie pisati ok pa ,auzi brunete caca aialalti pisu o adunatura de gauazee

anonim (18.06.2009 17:18)
Line
auzi bai traznet vezi.ti dracu de treaba ta k esti u un caca si le tinem pumnii baietilor sa iasa nu mai vb ce nu stiti

cami (18.06.2009 17:22)
Line
balerino chiar nu mai ai pe cine suge erai tarfa gastii? si acuzatiile k aveau femei la produs? oare la jeguri nu le placea? sa fim seriosi k nu la.e fortat nimeni pe tarfe succes baieti

traznet (18.06.2009 21:09)
Line
anonim vezi ca poate tia dat pufu si tie de gaina si nu sti lasa gainusele sa stea unde le e locul nu mai vb cu curu si taci

traznet (18.06.2009 21:13)
Line
ba nebunilor din cucuruz care mai vb de gainile alea de brunete si restu voi sunteti gainatul lor nebunilor

heidi (19.06.2009 17:20)
Line
hm

heidi (19.06.2009 17:28)
Line
parerea mea este ca nu avem dreptul sa acuzam sau sa luam apararea acestor persoane(le numesc pers,pt k infractori nu le putem spune pana nu se dovedeste acest lucru de politie).cei care le iau apararea,daca spuneti voi k dintr-un salar de bodyguard care primeste max 100 lei pe seara iti poti permite masini de lux,bijuterii din metale pretioase si sa mai ramai si cu bani de buzunar sincer,ma lasati fara replica.daca stam sa facem un calcul un bodyguard maxim 3000 lei pe luna castiga,iar masinile care le aveau ei valorau poate mai mul de 15000 euro,si bijuteriile numai ei stiu cat plus ca unii dintre ei aveau familie akasa,de unde aceste luxuri dintr-un salar de 3000 lei pe luna?voi ce ziketi?eu personal zik k am dreptate.si daca nu erau oameni rai de ce au gasit politistii arme albe la domiciliul lor?si de unde acei 60000 euro?sa fim seriosi.decat sa mai vb prostii mai bine tacem,sincer.sa isi faca politia treaba si noi sa ne vedem de viata noastra.eu,sincer,nu doresc raul nimanui,insa ma bucur ca politia(nu cea din sibiu,desigur)s-a trezit la realitate si a facut curat in oras,chiar daca nu de tot,macar e bine pt inceput.va fi liniste in sibiu,cel putin pt un timp,pana se vor insa probleme intre gasti care sa fie "seful"in sibiu.insa tineti minte un lucru:smecheria nu are durata mare de viata

heidi are dreptate (20.06.2009 18:31)
Line
nu te pot contrazice

ptr ursuletu si prietenii lui de la piticu tau ursulet (20.06.2009 21:25)
Line
may fratiilor nu mai vb prosti daca nui cunosteti,sunt baieti buni si cu suflet si mereu au ajutat si iau ridicat pe multi care acum la greu iau uitat si nu stiu care cum sa sara inpotriva lor.da lasati ca nu o sa stea ei o viata acol si sa dea domnu sa iasa cat mai repede ca orice ar fi facut nu meritau sa patesca asta.si ptr toti "desteptii"care acum au tupeu cand iau vast la greu va dau un sfat stati in banca voastara.te astept acasa ursulet......

... (21.06.2009 14:36)
Line
burnete nu era baiat rau...dar anturajul asta...

... (21.06.2009 14:37)
Line
burnete nu e baiat rau...anturajul e de vina...

rudea (21.06.2009 18:07)
Line
mha nu mai vb ca nu stiti nic io ce sa mai zic ca coco e varumeo shi pola mea ata ete la toti ne pare rau sai ajute dumnezau sa scape

baleryna (25.06.2009 15:14)
Line
nu my vb ma de mne ca nu ma cun absolut delok si c io pr lu sorinel k eram AMICI si atat!! nu mai vb prosty si deampixu` k nu are rost!! si vioi astya de pe 9 mai va bagaty in skandalury si dupaia merety sifoane la garda k atat va duce bostanuu..!! si pe net suntety tari sa lasaty comentaryy da knd va vedety fata in fata q ei va cacty pe voi la semnal asa k nu mai avety ce vb k nu styty absolut nimik voi suntety numa nijte gainari lasatyo draq de treaba si nu mai vbity k nu are rost!! paaa!

iubi unuia dintre ei (29.06.2009 01:41)
Line
nu va mai agitati voi atata si nu mai vorbiti prostii! in primul rand multi dintre voi nu i-ati cuoscut pe baietii,nu a-ti stat de vorba cu ei,stiti doar atat acum cand sunt la greu sa-i faceti pe la spate,sa-i vorbiti de rau,cand erau liberi nu zicea unu ceva in fata lor acum toti sunteti smecheri! baietii o sa iasa cat de repede si atunci nu o sa mai zica unu o vorba rea de ei! vedeti-va de farfuria voastra si nu mai vorbiti aiurea! baietii o sa se intoarca !! fi-ti siguri de asta si nu peste 10-12 ani ,ACUM!

urdea (29.06.2009 13:47)
Line
pentru iubi unuia dintre ei : sunt varuso lu coco si ma intereseaza f mult ce se mai intampla shi nu am de la cine sa aflu nik despre el plz ia nr meu de la kitty si sunama ms mt dumnezeu o sa i ajute sa scape

SUBSEMNATUL (29.06.2009 14:59)
Line
BA FRATILOR EU AM AVUT OCAZIA SA-I CUNOSC PE CATIVA DINTRE EI SI NU COMENTEZ CU ARDOAREA PE CARE O AVETI VOI NU SE POATE SPUNE DECAT URMATORUL LUCRU ERAU DOAR NISTE PRIETENI CARE AU VRUT SA FACA NISTE BANI NICI EI NU STIU TOTI DESPRE CE E VORBA SI VOI VENITI CU COMENTARII HABAR NU AVETI . EU IN LOCUL LOR V-AS DA IN JUDECATA CU ACUZATIA DE MARTURIE MINCINOASA V-AS CERE DAUNE MORALE SI CU BANII PE CARE IN MOD CERT I-AS CASTIGA MI-AS PLATI CAUTIUNEA. NU RAMANE DECAT SA LA URAM LIBERARE USOARA SI POLITIEI SA-I TRANSMITEM SA-SI ARESTEZE OAMENII DIN CONDUCERE PENTRU CA AIA FAC COMBINATII MULT MAI MARI SI MAI PERICULOASE DECAT NISTE BAIETI CARE AU FOST PRINSI CU NISTE BANI SI ASUPRA CARORA NU EXISTA NICI UN FEL DE DOVADA

SUBSEMNATUL (29.06.2009 15:03)
Line
INTREBARE: DE CE SUNT ANCHETATI DE ORGANELE DE ORDINE DIN ALTE JUDETE? RASPUNS: PENTRU CA CELOR DIN SIBIU LE E GREU SA-SI ARESTEZE PARTENERII DE AFACERI CONCLUZIE: DIFERENTA DE LA 25 DE PERSOANE ARESTATE PANA LA 40-50 DE PERSOANE CAT SE ESTIMEAZA CA AR FI IN GRUPUL INFRACTIONAL SUNT GABORI DIN SIBIU

iubita unui tip dintre cei arestati (02.07.2009 15:35)
Line
lasa-ti politia sa-si faca treaba daca ia luat nu inseamna ca sunt vinovati.daca ati fi avut ocazia sa-i cunoasteti var fi parut rau acum ca ei sunt acolo....cand ii vedeati pe strada va era frica de ei si acum cat sunt acolo vb uart de ei...nu e frumos ....oricare dintre noi putea sa fie in locul lor....sa-i ajute d-zeu sa iasa curand de acolo si sa fie bine...lasa-ti vb urate despre ei si vedetiva voi de ale voastre...eu imi astept iubitu acasa asa cum el astepta sa vin acasa.

nebuna (04.07.2009 18:12)
Line
bha punisher veziti de pula ta date dracu indivizi????dar cand erau afara va era frika de ei,,,,firatai draq ce comentati voi va e ciuda k nu ati ajuns k ei???toti care le vrea raul sa ma pis pe fata lor de morti,,,si u balerino cam mult comentezi fetito,,,unde esti fa la striptis?????de ai talentul ala???????dak vede astia ce scrieti despre ei va ia capu,,,,si sa stiti k sunt baoeti de baieti mai ales luci toma care 2 anii am stat langa el,,,nu cred k mai aveti tupeu sa comentati in fata lor asta.....

... (04.07.2009 22:02)
Line
da...orice ar fi baietii erau chiar de treaba cu cine vroiau...dar au gresit putin si acum platesc mai mult decat merita...ar fi bine sa plateasca cei mari care conduc chestii nasoale nu ei care nu au facut chiar tot ce se vorbeste....imi pare sincer rau de ei...si nu va mai dati atat de smecherasi ca pana sa ii aresteze nu comenta unul in fata lor ....acum deh...vorba aia "dupa razboi multi viteji se arata".ii asteptam pe baieti acasa...

berciu (05.07.2009 13:56)
Line
mai taceti dracu pizdelor ca numa prostii vorbiti.cei tot laudati ca erau baieti buni ca mai bine ca mine nui cunoaste nimenia erau sant si raman niste pizde ascultati ce va spun si sifoane ce sant ca io i cunosc mai bine ca voi toti fraierilor.o sa schimb eu legea deacum an colo an sibiu asta de nimic o sa joace toti dupa cum le cant eu o sa vedeti muielor.hai salut si ma pis pe voi de pizde proaste si tot asa si pe pizdele din puscarie care sentorc cu gaura curului cat galeata.

ioana (08.07.2009 19:07)
Line
auzi ma baiete..nu mai lasa comentarii cu numele de "berciu" pentru ca,consider ca nu esti in masura..daca ai ceva de spus scrie-ti numele si da-te pe fata nu mai fa dinastea k nu sunt smecherii...ar fi mai bine sa iti tii jignirile pt tine pentru ca pe noi chiar nu ne intereseaza! eu zic sa iti vezi de treburile tale si daca ai ceva de spus..scrie-ti numele tau sa te stie lumea ce valoare ai ! nu te mai ascunde dupa numele acestor baieti pentru ca le patezi imaginea! si sa iti mai zic eu tie ceva..daca erau sifoane nu ajungeau acolo..au ajuns pentru invidia multora si maturiile mincinoase care musamalizeaza pe altii din oras..oricum pana la sfarsitul procesului se va dovedi nevinovatia multor dintre ei !

mihay (12.07.2009 03:00)
Line
cred ca voi din romania nu ve ti mai inainta niciodata ,faceti din toti infractori niste BAIETI BUNI si de fapt sunt niste jigodii la lume le e frica sa umble pa strada din cauza lor si voi le luati apararea lasa sa stea la puscarie mult si bine SA LE TRAG LA MUIE

INTREBARE:\" MERITA CA LA 20-30 ANI SA STAI IN PUSCARIE CEL PUTIN 7-8ANI PT A IMBAGATI PE ALTU?!\" (12.07.2009 05:29)
Line
7lanturi s-o catusa..ma tineau legat de usa...esti smecher mare cand mai mergi cu inca 20 dupa tine sa bati pe 1 singur...esti prost stai acasa nu mergi la mcDonald's sa omori lumea ca acolo sunt camere si te filmeaza..si daca te filmeaza =proba la dosar...si daca mai da medicu legist 60 zile de spitalizare la om..e clar tentativa de omor! si pt tentativa de omor..plus plus plus ce mai "aveti voi" acolo adunat(aderare la grup infractional,taxa de protectie,batai,proxenetism,trafic de persoane ETC...si din urma cu suspendare...iesiti voi la anu si la multi ani din puscarie...toata lumea stie ca burnete e un pisat dopat ce isi vomita ficatu' de fiecare data cand incepe un nou ciclu cu stero...no comm :)) nu va doresc multi ani ..numa 1-2 sa va vina mintea la cap! pacat de voi ca sunteti tineri , si inca aveti ocazia sa va faceti un viitor pe care sa nu scrie aiud ! si in care sa va"imbogatiti"voi nu pe alti!

Mereu aproape (04.08.2009 21:14)
Line
Nu mai vorbiti voi vrute si nevrute ca habar nu aveti de nimik ....abtineti-va ca e cel mai bine!!!Fetelor stati linistite ca o sa ne vina barbatii inapoi acasain ciuda invidiei celorlalti !!!Fi-ti tari si mereu alaturi de ei ca merita tot ce e mai bun!!!

leul inima rea (12.08.2009 00:49)
Line
berciule ai grija ce faci eu sunt cine sunt am fost aproape de tine dar orice ar fi fot dar tu nu ai stiut sa fi baiatul care ai fost te ai lasat pe mana la alti si uite unde ai ajunss astai viata trebe sa mergem inainte si cu rele si cu bune cine a fost cu adevarat langa tine nu ai stiut sa fi om cu ieie nu mai dau nu me ca sti uu foarte bine cu cinee te ai lasat pe mana la niste ratati care nici nu stiau pe ce lume se afla de ex ......... tantana sau cum i se mai spunea tanti ana mai bine asa care niciodata in viata lui nu a avut o chifla in burta a trait ca un parazit pe spatele la alti si alti paraziti sti tzu mai bine nu mai dau nume pt ca cu numele lor nu ma duc nici la wc. ai grija de tine ca nu ai ce face acuma nu e nimeni langa tine daca erai frate adevarat cum te ai pronuntat acuma eram langa tine dar asa nu avem ce face fiecare cu greutatile lorrr altadat fi baiat si vei fi rasplatit

bandita (15.08.2009 05:09)
Line
auzi tu,balerino mai lasa.l in pace pe burnete, ca nu poti sa l mai sugi akuma...............:))))))) poate cand iese:)))))...si ptr.toti injositi care vb.de el mi.a transims sa.i ''suge'ti pula''

NU CONTEAZA (18.08.2009 16:30)
Line
LASA-L DEOCAMDATA PE EL SA SUGA PULA ACOLO LA PARNAIE SA NU MAI TRANSMITA NIMIC LA OAMENI CA L-AM ARS SI-L MAI ARD ODATA DACA TREBUIE DAR NUMAI CA TRE SA ASTEPT VREO 20 DE ANI PANA O SA IESE

PTR.MUIA CARE SE DA ANONIM!!!..(.\"NU CONTEAZA\"..).. (21.08.2009 02:32)
Line
IN PRIMUL RAND, TU ESTI O PIZDA CARE 'SUGI PULA'DAK ERAI BARBAT, TE DADEAI K NUME DAR DAK ESTI PIZDA...TOT ASA 'SUGI PULA' CARE AI ARS-O PE MATA, SI DAK TE ROAGA.. 'O MAI ARZI ODATA'..STAI LINISTIT CA O SA VINA CAT DE CURAND..INJOSITULE..UPS!!..MI-A SPUS SA-TI MAI SPUN CEVA:CA-SI BAGA PULA IN ''FATA TA''.

tziganu din strand (31.08.2009 01:39)
Line
bah fratilor nu mai vb prosti va laudati ca ii cunoasteti dar nici macar nu aveti putin bun simt lasati vorbele astea ca cat timp au fost aici nu ati avut tupeu sa le comentati au fost cine au fost si asta e sa le dea domnu sa iasa cat mai repede si lasati-o in pace si pe balerina ca asta a fost problema ei pe cine sugea va e cuda ca nu ii sugeati voi sau ce lasati in pace ca iasa asta vrem sa iasa nu mai lasati voi comentari dea-n pulea vorbiti realitatea

un om realist (31.08.2009 01:44)
Line
lasati ba ca asa e smecheri de pe noua mai fraieri ce plm cine sunteti voi ati luato in pizda in fatza la ego ce dracu toto vrei lasti oameni sa traiasca

shurubel (02.10.2009 22:38)
Line
pacat de cretzu si burnete ca erau baieti faini dar imi pare rau ce va urma pentru niculae busuioc,relucu,neala si bozan

un baiat (19.10.2009 01:51)
Line
sa dea dumnezeu sa scape mai ales berciu si mariusica<<>>

- (21.10.2009 04:15)
Line
Nici nu ma gandeam ca o sa ajungi aici,sorin !!Pacat ca toata lumea s-a schimbat din cauza baniilor si a puterii ...

Pas (29.10.2009 20:10)
Line
Eu ii cunosc pe uni dintre ei ,Ne-am imprietenit pe arest :) sunt niste baieti de nota 10 in special pt coco si liviu ...cand o sa iasa si sper asta cat mai repede astept un coment de la ei sunt de la Dr..stiu ei unde a facut Liviu armata :) Sa dea D-zeu sa iasa cat mai repede de acolo .

N Sibianu (18.12.2009 20:06)
Line
LA PUSCARIE CU TOTI BORFASI

dreptatea!! (19.12.2009 13:01)
Line
voi pizdelor de pe 9 mai nu mai vb ca oricum va veni ziua cand ve-ti lua cutite nenumarate in gat.inainte sa fiu condamnat.adunatura de sageti si hoti.si pt cei care vb aiurea...nu ca tin cu vre-o unul din ei..vb la dreptate...fiecare a-ti facut magari...de ce va ascundeti dupa perdea pizdelor,ca sunteti cetateni model?mai bine taceti si ganditiva ca poate ne intalnim laparnaie si acolo vedem care sunt pizde...pt ca multi dintre voi nu ati fost inca acolo...dar veti urma..

unu (27.12.2009 15:05)
Line
oricum la noi politia nu vrea sa vada anumite lucruri din care castiga si ei. pana sa ii aresteze cei din alba ii cautau iar purtatoarea de cuvant a politiei sibiu a spus intr-o declaratie ca la sibiu nu exista asa grupare si nu se face asa ceva mai ales in centru si uite ca au actionat ce-i din alba ca sa demonstreze politiei sibiene ca au avut dreptate. ei daca nu au castigat si-au facut treaba. oricum sagetile merg la puscarie cei de sus sunt tot timpu bine mersi. doar la noi in tara fura de la presedinte pana la cel de jos adika la politie ca restu sunt sageti de fac treaba lor si pedeapsa la fel o fac pentru altii. doar stie lumea cazul cu Omar haisam cu rapirea de Basescu i-a aranjat fuga deci ce te miri la oamenii mici. astia sunt numa de fatada si tapi ispasitori, iau arestat pe acei indivizi dar capii lor?? oamenii de afaceri care ii contactau?? dc nu arata ca ii ia si pe ei?? BANU FACE TOT

hitler (30.12.2009 02:35)
Line
sa va fut an gura pe toti a lu tamplaru sasule faci parnaie an locu lui adi teo cumparat cu un wisky

din turnisor (04.02.2010 05:31)
Line
ma labagii asti de oameni ai legii nu au ochi pt.toti borfasii cum ar fi Politaiu din zavoi ...care era tot cu Tantana cu Marius cu Ghita cu Onoriu...si cu multi altii din cei inchisi......oricum pe ala il doare-n pla de voi toti.....dar trebe cineva sa duca chestia asta inainte....asa ca sugetil ca nu aveti cei face altceva...

anonim (04.02.2010 05:36)
Line
asa e ca Politaiu era toata seara la Angels..la Maestro..si spargeau 30-40 de mil pe seara.....de unde aveau astia atatia bani????din droguri femei si altele...

pisicutza unuia din baieti (14.02.2010 05:02)
Line
nu mai criticati....unii is chiar ridicati nevinovati.....dc nimeni nu comenta knd erau ei aici? dc nimeni nu avea tupeu s le vorbeasca in fata? de frica nu?....o s iasa baietii,o s vedeti;) iubitule fi tare k o s vi acasa...te iubesc mult

punisher (25.03.2010 00:26)
Line
dap baietasi de cartier doar in gasca dar la duel unul la unul cam bat pasul innapoi.oricum justitia e oarba in sibiu sau ii vede doar pe cei ce nu cotizeaza de aceea au venit din alte judetze sa faca arestari.SEMPER FIDELIS!!!LEX!!!

Sean (08.04.2010 15:22)
Line
Parerea mea este ca acesti indivizi periculosi merita sa faca inchisoare pe viata deoarece dupa ce isi vor ispasi pedeapsa pe care o vor primi, probabil ca o sa continue sa faca ceea ce au invatat pina acuma adica tot tilhari.Si inca o parere,o parte de vina o au paritii acestori tineri pentru ca le-au scapat de sub supraveghere.Deci mare grija parinti cum va educati copii.Ce isi face omul cu mana lui este lucru manual.Bine ca ia-ti prins acolo le este locul, acum cred ca este mult mai liniste in Sibiu .

o fata (27.05.2010 14:13)
Line
mai ¨balerino¨ te numesti cumva si Diana si esti si prietena lu' Dragos Gligor? :))hai lasa politia sa'si faca meseria ca merita...eram satula de fentosi si opariti sub brate ca asa mergeau pe strada nu mai aveai loc de ei bine i'a facut copilu ala cand l'a taiat pe Dragos pe fatza sa nu uite cand au luat un copil si l'au dus in padure si l'au amenintat si batut etc etc nu dau detalii ca nu am chef sa ma revad cu asa zisa lumea interlopa a lor

anonima (18.06.2010 20:57)
Line
Eu il cunosc pe coco si stiu ca e un baiat bun. Sper ca si-a dat seama de ce a facut si o sa se schimbe. Sa nu uiti ca viata merge inainte sa fi tare.sper ca o te vad in curind. Cred ca sti cine sunt. in curind.

gigie ala mic (27.08.2010 08:46)
Line
care stiti va rog spunetim si mie daca zaporu e acasa sant un tovaras de al lui din irlanda id meu e tyka2503 va rog frumos

spartanu (07.01.2011 00:32)
Line
bine le au facut la muisti deja se credeu prea tari......lasa ca o sa iese sparti la buci de acolo....

fara nume (22.03.2011 23:01)
Line
da sigur nu stau mult pentru ca la noi in tara banu rezolva orice si cumpara pe oricine asa ca nu dureaza mult si vor fi in libertate

Marius Calea Poplacii (02.01.2012 06:02)
Line
ba Care nu Stiti nu mai vb asa deampulea vedetiva voi de treaba Voastra si lasati Oamneni in pace!!!! Asta e D-zeu sa le aiba de Grija Si sa scape Toti curati Oricare ar Fi!

Andreea Sibiu (04.01.2012 15:39)
Line
Baaa ia nu mai vb voi de baieti ... kre nu ii cunoasteti ... kre vb .. vb din invidie ...pe majoritatea ii stiu ..sunt baieti de nota 10 , n.ai trb k ei ... sa le ajute D-zeu la toti ... nu mai tot vb voi dk nici makar nu ii cunoasteti din vedere ;) sau iar ....dk sunteti smekeri tari mari cum va credeti ./lasa.ti comentarii cu nume ... nu anonime ;) fooortsssaaa baietiii...sa moara dusmaniii :x !!!

Andreea Sibiu (04.01.2012 17:14)
Line
Baaa handicapatilor ce tot scrieti k nu trb ? stiri facute dupa ureche ...cat profesionalism !!! In caz k nu stiti , Adi Tamplaru nu are nici o legatura cu gruparea Santana ... daca a fost bagat la inaintare ( pt k el e nevinovat ) asta nu inseamna k el conduce tot ... nu mai pomeniti numele lui si a lui Sasu .. k nu stiti k vb...vb k este nu k credeti sau k vreti voi .... ;)

Ty (30.03.2013 01:50)
Line
Oricum scapa cornea ca nu a facut rau la nimeni !




marti, 30 septembrie 2014


EURO - 1999.11.30 4.4653   USD - 1999.11.30 3.3719   

Sunny Acum in Sibiu : 20° C
Min : 8° C
Max: 21° C


Fii observator!
Funny videos
Politicianul care uita

Politicianul  care uita
Cuibul burlacilor
Cainele cantaret
Bebelusi  haiosi

Tribuna Romantic FM

Antena 1 Antena 2 Antena 3

Numele tau:
Mesajul tau:
Adresa ta de e-mail:
Adresa de e-mail a destinatarului:
Cod de verificare:
->